Система контролю за світлофорами: Хомко направить у Львів делегацію

logo
105557_sistema_kontrolju_za_svitloforami_homko_n.jpeg


Сьогодні у Рівному представники львівського ШЕУ ділилися досвідом з міською владою Рівного щодо впровадження нової системи контролю за світлофорними об’єктами та безпекою руху в місті «Зелена хвиля». Львів’ян уважно слухали міський голова Рівного Володимир Хомко, його заступник Олексій Хмилецький, начальник міського управління УЖКГ Ярослав Сахнюк та його заступник Володимир Лапюк, депутат Рівнеради Олександр Нестерук та активістка Лілія Москальова.

– Я навряд чи поїду у Львів, поїде ціла делегація, але я дуже зацікавлений. Можливо, така система покращить ситуацію на вулицях, – сказав від час зустрічі Хомко.

Як розповів Володимир Лапюк, львів’ян запросила міська влада Рівного. Але доки ні про фінансування, ні про реальні кроки, мовляв, говорити рано.

– Зокрема їхні представники нам розповіли, що система в них охоплює два трамвайні маршрути. Розповіли також яке обладнання встановлене, про відеокамери та як можна керувати системою, щоб зменшити простоювання автомобілів на перехрестях. Міський голова запропонував ті місця, де можна було б це впровадити – це центральна вулиця Соборна, Київська, Грушевського, також завантажене перехрестя Кн. Володимира-Бахарєва, – каже Лапюк.

Поки що впровадження системи у Рівному розглядають як перспективу. Новація системи, за словами Володимира Лапюка, полягає у єдиному центрі моніторингу за рухом та внесення необхідних корективів.

Наразі ж в місті світлофорні об’єкти утримує філія ДП «Інформ-Ресурси». Рівняни часто скаржаться на те, що в місті не працюють світлофори.

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...