Скандал із львівським сміттям міг вплинути на рейтинг «Самопомочі» – соціолог

logo
41377_skandal_iz_lvivskim_smittjam_mig_vplinuti.jpeg


На падіння рейтингу «Об’єднання «Самопоміч» міг вплинути скандал із львівським сміттям.

Таку думку в коментарі власному кореспонденту UAINFO висловив  генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології, професор кафедри НаУКМА Володимир Паніотто.

«Щодо «Самопомочі» у нас найбільші сумніви, тому що ми не можемо пояснити, з чим  пов’язане падіння рейтингу. Можливо, це якесь  відхилення, бо всі наші висновки робляться з ймовірністю 0,95. Але навколо «Самопомочі» відбувалися деякі скандальні речі. Із львівським сміттям, наприклад. Можливо, наше дослідження співпало з піком цього скандалу чи відразу після нього і вплинуло на рейтинг. Чи ця позиція постійною чи ні – невідомо», – пояснив соціолог.

Нагадаємо, згідно з даними дослідження, підтримка ВО «Батьківщина» складає 20% серед тих, хто збирається голосувати і визначився. Далі за рівнем підтримки йдуть «Блок Петра Порошенка» – 13,3%, «Радикальна партія Олега Ляшка» – 9,8%, «Опозиційний блок» – 9%, партія «За життя» – 8,2%, «Самопоміч» – 6,0% і «Громадянська позиція» – 5,8%. Підтримка партії «Свобода» складає 4,9%.

Також В.Паніотто прокоментував випередження «Самопомочі» партією «За життя».

«Зрозуміло, що частина людей у східних регіонах не задоволена колишньою «Партією регіонів» і не голосує за «Опозиційний блок».  Вони не перерозподіляються і не будуть голосувати за, скажімо, «Батьківщину» чи «Свободу». Тому вони шукали іншу партію. Гадаю, що відділення Вадима Рабіновича від «Опозиційного блоку» якраз пов’язано з наміром «підібрати» людей, які тією чи іншою мірою орієнтовані на союз із Росією і вважають, що «Партія регіонів» їх зрадила», –  вважає В.Паніотто.

UAINFO

Сообщить об ошибке – Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...