Скандальна забудова львівського парку «Знесіння»

logo
110872_skandalna_zabudova_lvivskogo_parku_znesin.jpeg


Суди, суди і ще раз суди. Навколо скандальної забудови в центрі парку “Знесіння”, що у Львові ось уже 10 років триває судова тяганинна. Небайдужі мешканці разом із військовою прокуратурою доводять незаконність паркової забудови. Одну справу стражі закону уже виграли та діло дійшо вже й до апеляційного суду Львова, – пише правда тут.

Ще до початку засідання перед стінами апеляційного суду зібрались активісти та небайдужі львів’яни. Усі стоять з однією вимогою: припинити будівнцтво на території парку Знесіння. Юрист від позивачів сподівається, що сьогодні на судовому засіданні все ж підтримають львів’ян та навіть після цього у забудовника є свої можливі варіанти відходу.

Активісти ж додають, що забудовник часто вдається до відтягування суду.І все сталося, як за сценарієм. На початку засідання суддя зачитала клопотання від забудовників щодо перенесення розгляду справи. Причина проста: відповідачі у відпустці. Самі ж представники компаннії на засідання так і не прийшли. Та попри це, судді заслухали аргументи позивачів та через відсутність представників компанії просто змушені були відкласти справу.

Юрист Наталя Сікевич все ж задволена судом, адже це ще одна маленька перемога для львів’ян. Про наступне судове засідання апеліційного господарського суду обом сторонам повідомлять згодом.


Реклама

А поділитися?