Слідчі Нацполіції провели додатковий огляд автомобіля Петра Димінського

logo
126766_slidchi_nacpoliciji_proveli_dodatkovij_og.jpeg


У цій справі призначено низку експертиз, серед яких – молекулярно-генетична, дактилоскопічна та інші. За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження.

Сьогодні, 31 серпня, слідчі Нацполіції за узгодженням з процесуальним керівником Генпрокуратури провели додатковий огляд автомобіля, який став учасником дорожньо-транспортної пригоди на Львівщині. У цьому ДТП загинула жінка-водій іншого автомобіля.

До проведення огляду авто були залучені фахівці Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України – як біологи, так і фахівці-автотехніки.

untitled3

Метою проведення додаткового огляду є розв’язання питань, які постали перед слідством під час розслідування цієї справи.

У рамках кримінального провадження призначено проведення низки експертиз. Серед них, зокрема – молекулярно-генетична по вилучених об’єктах, дактилоскопічна, комп’ютерно-технічна, автотехнічна і трасологічна, судово-медична та інші.

untitled4

Нагадаємо, 18 серпня у ДТП на Львівщині загинула 31-річна жінка. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Викликаний для дачі свідчень у якості свідка бізнесмен Петро Димінський терміново вилетів у Швейцарію і прислав довідку швейцарських лікарів про своє захворювання.

Департамент комунікації

Національної поліції України


Реклама

А поділитися?