Smart-школа та впровадження електронної медицини: що будуть реалізовувати у Львові в рамках проекту “розумний район”

logo


Вже минуло трохи більше 3-х місяців з того часу, як у Львові шляхом голосування визначився переможець серед районів, який з часом стане  найінноваційнішим серед усіх мікрорайонів міста. 

Кореспондент сайту 032.ua вирішив дізнатись, які ж інноваційні проекти будуть реалізовувати в мікрорайоні Наукова – Володимира Великого.

Як розповів у коментарі нашому журналісту в.о. начальника міського управління IT ЛМР Іван Коржов, в районі вулиці Наукової музичну школу планують перетворити на “Smart” заклад, а лікарня на вулиці Симоненка стане найбільшим пілотним проектом у сфері електронної медицини. 

“В районі Наукової у нас є музична школа. Ми хочемо зробити її з такою приставочкою “Smart”. Відповідно, обладнати її сучасним обладнанням аби діти могли побачити, як це буває у світі. Також маємо велику поліклініку №2 на Симоненка. Напевно, вона стане одним із найбільших пілотів з точку зору впровадження електронної медицини. Є плани впровадити там електронну чергу і внутрішню систему обміну документами. Крім того, думаємо зробити там щось для людей із особливими потребами, аби полегшити їм доступ до лікарні”, –  розповів Іван Коржов.

До того, усі зупинки громадського транспорту у мікрорайоні планують зробити “розумними”. Ідей для цього є багато, однак в управлінні хочуть обрати найбільш корисний для мешканців.

“Це може бути еко-зупинка. Або ж зупинка, яка генерує електроенергію. Чи зупинка із табло, де буде показуватись час до прибуття громадського транспорту. Є дуже багато варіантів, як це робити і маємо час все порівняти аби обрати найкращий варіант для Львова”, – розповів пан Коржов.

В.о. начальника міського управління IT міськради Львова також зазначив, що реалізувати свої задуми спеціалісти планують до вересня 2017 року. 

Нагадаємо, що наприкінці жовтня минулого року мікрорайон вул.Наукова – Вол.Великого переміг у голосуванні в рамках проекту “розумний район”. 

Читайте також нашому сайті: 

Львів отримав нові низькопідлогові автобуси від заводу “Електрон”.

На Львівщині автобус зіштовхнувся із вантажівкою: є постраждалі (ФОТО).

Куди піти на вихідних у Львові: огляд найцікавіших подій.


Реклама

А поділитися?