Сміттєва криза у Львові: хто винний — думки львів’ян

logo
103402_smitteva_kriza_u_lvovi_hto_vinnij_dumki_l.jpeg


People Also Read
Уряд вказав владі Львова, де збудувати тимчасовий полігон для сміттяАудитора «Приватбанку» планують позбавити прав в Україні

Вже тривалий час вся Україна спостерігає за сміттєвою кризою у Львові. Останнім часом львівське сміття розвозять по всім областям держави. Але не всі раді таким «сюрпризам». У самому Львові вже назріває єпідеміологічна катастрофа — сморід, щурі окупували місто. Садовий вже готується до евакуації дітей. Дійшло до того, що днями нардепи від  «Самопомочі» оголосили голодування, задля привернення уваги до цієї проблеми.

People IN зацікавила думка мешканців Львова про останні події навколо цієї теми. Ми поставили всього три питання:

1.Чи вважаєте ви, що голодування окремих нардепів та Ольги Березюк призведе до виходу з кризи, чи це просто піар -акція?

2.Чи вважаєте ви мера Садового особисто винним у кризі, чи це так склалися обставини за багато років?

3.Який вихід бачите ви особисто?

Сьогодні публікуємо відповідь львів’янки Галини Вільної.

Далі буде…

Доброго дня. Я зразу скажу: я в опозиції до Самопомочі і Садового, добре знаю, що вони собою являють.

Голодування за господарську проблему, то є фарс, вірніше відволікання від чогось серйознішого… Проблема зі сміттям — результат халатного, недбалого відношення Садового до обов’язків мера, натомість за 11 років він став медіамагнатом (власне ТРК І, 24 канал), ресторанний бізнес, магазини. Так само, як Порошенко має власну партію — » Самопоміч», котра на початку була звичайною юридичною фірмою. Львівяни це бачать, область бачить. Бізнес у Садового розвинувся, а заводу сміттєпереробного нема. Є ще багато речей, за які городяни обізлені на нього й райони області.

Вихід: моя думка, що Садовий має іти у відставку, бо те, що знеславлено Львів на всю Україну, те, що  сміхотворне циркове голодування — все це не додає поваги до «Самопомочі» й Садового.

І останнє: я тому в опозиції до нинішньої влади, бо не люблю брехунів. Люди платять тариф за вивезення сміття, а послуга не виконується. Зрив угоди має каратися.


Реклама

А поділитися?