Сміттєву проблему Львова можуть вирішити завдяки відстороненню Садового

logo
103518_smittevu_problemu_lvova_mozhut_virishiti_.jpeg


Місто очистять від сміття, якщо мер згодиться на втрату частини повноважень.

До 5 липня накопичене у Львові сміття має бути вивезене з міста. Відповідне доручення оприлюднив віце-прем’єр Геннадій Зубко на засіданні оперативного штабу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Керувати процесом очищення делегують Львівській облдержадміністрації. Очільник Львівщини вже запропонував міському голові Львова на два роки передати функції вивозу сміття обласній владі. За це міський бюджет має щорічно перераховувати 300 мільйонів гривень та передати в управління комунальне підприємство “Львівспецкомунтранс”. “Це безпрецедентний випадок, коли ми рекомендуємо передати повноваження ті, які стосувалися будь-якого органу місцевого самоврядування. Ми бачимо безпеку для львівян, і вважаємо, що потрібно приймати таке рішення”, – наголосив Зубко.

ВідеоЗубко оприлюднив наказ про вивезення Львівського сміття до 5 липня

Мер Андрій Садовий на пропозицію поки що не погодився, а в соцмережах назвав озвучені вимоги тиском на нього. Із заявою-відповіддю він обіцяє виступити в п’ятницю.

Уже понад рік львівські відходи немає куди вивозити. Єдиний полігон, який обслуговував Львів протягом десятиліть, закрили торік після пожежі та обвалу сміття. Напередодні віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко провів у Львові масштабну півторагодинну нараду, після якої заявив, що вивезти сміття з міста можна за 14 днів. Зараз у Львові просто неба гниють понад 12 тисяч тонн сміття. Близько 40% сміттєвих майданчиків міста переповнені.

А поділитися?Вам має сподобатись...