Сміття і німці: чи хотіли вони будувати завод у Львові (відео)

logo
105156_smittja_i_nimci_chi_hotili_voni_buduvati_.jpeg


В українських ЗМІ та соцмережах нарікають, що Львів начебто відхилив пропозицію німецької компанії допомогти вирішити “сміттєву кризу”. Deutsche Welle вирішила розібратися, чи так це насправді.

У “сміттєвій війні” у Львові з’явилася надія на перемир’я, коли мер Садовий погодився передати вивезення сміття в компетенцію області. Сміттєві майданчики почали нарешті розчищати. Репортаж журналіста DW. (26.06.2017)  

Мер Львова Андрій Садовий погодився на “ультиматум”, за яким місто передасть області повноваження з вивезення сміття. Хоча це може стати крапкою у конфлікті мера з Києвом, в межах України проблема сміття не вирішується. (23.06.2017)  

Вирішити проблему вивезення львівських відходів спробував український прем’єр Володимир Гройсман. Проти нової ділянки під сміття виступили місцеві жителі та екологи. (02.02.2017)  

Упродовж багатьох років сміття у Німеччині не мало жодної цінності – його просто спалювали чи закопували. Аж допоки уряд ФРН не спонукав підприємства до вторинної переробки сміття, а громадян – сортувати відходи. (21.06.2017)  

Різнокольрові контейнери для відходів стоять у всіх німецьких подвір’ях – громадяни дуже серйозно ставляться до розподілу сміття. Але не всі знають, куди і що потрібно класти. (08.06.2017)  

Більше з рубрики

Podiumsdiskussion Kultur im Konflikt
Ukraine Calling: німці у пошуках українських партнерів (відео) 26.06.2017

Мета проекту Ukraine Calling Європейського університету Віадріна – попри війну на Донбасі пожвавити співпрацю між громадянами України та ФРН у різних сферах. Якою побачили Україну німецькі учасники проекту – репортаж DW.

Ukraine - Andryi Sawowyi, Bürgermeister von Lemberg
Львів доби “сміттєвої кризи” очима німецького журналіста (відео) 26.06.2017

У “сміттєвій війні” у Львові з’явилася надія на перемир’я, коли мер Садовий погодився передати вивезення сміття в компетенцію області. Сміттєві майданчики почали нарешті розчищати. Репортаж журналіста DW.

Frankreich Emmanuel Macron & Petro Poroschenko
Як Макрон розвінчав фейк про “русскую Анну” (відео) 26.06.2017

Щодо ролі Росії в українському конфлікті або приналежності колишньої королеви Франції Анни Ярославни – французький президент називає речі своїми іменами. Це продемонстрував візит Петра Порошенка до Франції.

А поділитися?Вам має сподобатись...