Сміття зі Львова буде тимчасово приймати Миколаївський полігон ТПВ

logo
22561_smittja_zi_lvova_bude_timchasovo_prijmati.png


Тверді побутові відходи зі Львова буде тимчасово приймати полігон в Миколаєві. Про це на сторінці в Facebook повідомив мер міста Олександр Сєнкевич, розмістивши відповідне розпорядження.

За словами Сенкевича, з відповідним проханням до нього звернувся його львівський колега Андрій Садовий. Сенкевич підкреслив, що дана міра є тимчасовою і на екологічну ситуацію в місті не вплине.

“Якщо, не дай Бог, таке горе станеться у нас, ми повинні знати, що у нас є друзі, які протягнуть руку допомоги нам”, – зазначив миколаївський градоначальник.

Своє рішення мер Миколаєва прокоментував в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Я знаю від Андрія Івановича (Садового, – ред.), що він звертався до інших міських голів. Коли він звернувся до мене, це рішення, яке я прийняв і підписав розпорядження, воно було для мене важким, бо я розумію ризики й політичні, вони у нас сталися. Всі, хто можна намагаються на цій темі попаритися. Моя особиста думка. Що це не проблема Львова, а України. Ця проблема має вирішуватися всією Україною, бо патріотизм, єдина нація повинні бути не на папері, не в гаслах, не в телевізорі, а у щоденних справах”, – вважає міський голова.

Нагадаємо, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом під час гасіння пожежі стався обвал сміття. Мер Львова Андрій Садовий звернувся за допомогою до свого київського колеги Віталія Кличка. Той зі свого боку ініціював рішення про спалення частини львівського сміття столичним заводом “Енергія”. Мер столиці заявив, що спалювання частини сміття зі Львова не чинить негативного впливу на екологічну ситуацію в Києві.

1 серпня Київ припинив приймати сміття зі Львова у зв’язку з початком планових ремонтних робіт на сміттєспалювальному заводі “Енергія”.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...