Сміття зі Львова нагло скидають неподалік Тернополя. ФОТО, ВІДЕО

logo
41293_smittja_zi_lvova_naglo_skidajut_nepodalik.jpeg


22/11/2016

Розмір тексту:

Сміттєвози з львівськими номерами та львівським сміттям скинули сміття біля Малашівецького сміттєзвалища.

Про це повідомляють громадські активісти, які виклали у мережу відповідні фото, пише сайт ternopil.te.ua.

Уночі з 21 на 22 листопада дві сміттєперевізні машини скинули біля Малашівецького сміттєзвалища дві величезні купи львівського сміття. Водії діяли як справжні диверсанти. Заїхали на сміттєзвалище зі сторони села Малашівці та не доїжджаючи до самого сміттєзвалища скинули сміття на дорозі біля кар’єру. Охорона, яка контролює периметр сміттєзвалища, не змогла затримати злочинців. У купах сміття є безліч чеків з львівських магазинів та супермаркетів, лікарняні документи, пакети з «Нової пошти» з львівськими адресами. Тобто факт вивезення саме львівського сміття підтверджений на 100 %.

Таким чином, були вчинені дії, які несуть пряму загрозу екології краю. Сміття були викинуте поза полігоном, на територію, яка не призначена для цього, де не проводиться рекультивація.

Згідно екологічного права за такі дії передбачене покарання відповідно до статті 239 Кримінального кодексу України «Забруднення або псування земель».

«Забруднення або псування земель речовинами, відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров’я людей або довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років», – зазначено в законі.

Також такі дії можна трактували як сплановану акцію з метою завдання екологічної школи. І до відповідальності може бути притягнутий сам міський голова Львова.

«Ні міська рада Тернополя (на утриманні якої перебуває полігон), ні Малашівецька сільська рада офіційно не давали право меру Львова Андрію Садовому скидати львівське сміття. Тобто міський голова Львова, який особисто підписує всі документи на вивезення з міста сміття, безпосередньо причетний до цієї протиправної акції і може бути притягнутий до відповідальності», – прокоментували в Тернопільській міській раді.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...