Соціальні працівники вважають недоцільним давати квартири львівським прокурорам

logo


Представники львівських служб, які працюють із соціально незахищеними категоріями мешканців, вважають недоцільним віддавати співробітникам прокуратури квартири, адже у Львові є багато сімей, які критично потребують покращення житлових умов. Про це вони заявили у відповідь на те, що поліція відкрила кримінальне провадження та оголосила про підозру в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Аллі Нижник, яка відмовилася на вимогу прокуратури передати прокурорським працівникам 31 квартиру на просп. Червоної Калини, повідомили в прес-службі Львівської міськради.

«В умовах, коли на квартирній черзі стоїть більше двох тисяч учасників АТО, понад півсотні родин загиблих учасників АТО, хлопців, які зазнали поранень у зоні АТО, і залишились інвалідами, нелогічною виглядає така поведінка прокуратури. Ці категорії людей, які пройшли війну, мають в першу чергу отримати можливість покращити свої житлові умови», – зазначає депутатка ЛМР Олена Пасевич і додає, що такі дії правоохоронців схожі на тиск на міську владу та лобіювання інтересів прокуратури.

В.о. директора Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Оксана Рубай наголошує, що у Львові є категорії населення, які потребують квартири набагато більше, ніж працівники прокуратури.

«Коли у місті понад 100 дітей-сиріт, які закінчують навчання і не мають де жити, коли в однокімнатній квартирі проживають багатодітні сім’ї з 6 дітьми, які беруть під опіку інвалідів чи людей похилого віку, аби покращити свої житлові умови, то не морально говорити про безкоштовне надання квартир тим людям, які точно живуть у кращих умовах. З моральної точки зору це не правильно. Такі люди можуть почекати, бо є категорії осіб, які сьогодні більш критично потребують кращого житла», – каже Рубай.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter