Сьогодні на Львівщині вшанують жертв війни

logo
103151_sogodni_na_lvivwini_vshanujut_zhertv_vijn.jpeg


22.06.2017, 08:51

22 июня, мероприятияСьогодні на Львівщині відбудуться заходи в рамках відзначення Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни.

Так, за даними прес-служби Яворівської райдержадміністрації, о 10.00 на міському кладовищі м. Новояворівська біля пам’ятного Знаку відбудеться спільна молитва та вшанування пам’яті усіх, хто загинув, захищаючи рідну землю.

Також, в пам’ять про 22 червня 1941 року Трускавецька міська організація ветеранів війни та праці організовує виїзд в село Модричі, де в перші години війни жертвами бомбардувань стали солдати ЧА. Заходи проходитимуть біля пам’ятного знаку в Модричах. Виїзд з Трускавця о 10.30.

А у Перемишлянах, за даними райдержадміністрації, о 9.00 відбудеться панахида у храмі Св. Володимира та свмч. О.Омеляна Ковча. Опісля планується покладання квітів до могил на військовому цвинтарі та могили перезахоронених жертв війни (міський цвинтар).

У Львові, у скорботну дату поминальні заходи відбудуться біля пам’ятного хреста на місці колишнього концентраційного табору “Шталаг – 328” (вул. Грабовського,11). Початок об 11.00.

Цього ж дня на сцені Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької о 18:00 звучатиме прекрасний і печальний “Реквієм” Д.Верді.

Сегодня во Львовской области пройдут мероприятия в рамках празднования Дня скорби и чествования памяти жертв войны.

Так, по данным пресс-службы Яворивский райгосадминистрации, в 10.00 на городском кладбище г.. Новояворовск возле памятного Знака состоится общая молитва и памяти всех, кто погиб, защищая родную землю.

Также, в память о 22 июня 1941 года Трускавецкая городская организация ветеранов войны и труда организует выезд в село Модричи, где в первые часы войны жертвами бомбардировок стали солдаты РККА. Мероприятия будут проходить возле памятного знака в Модричах. Выезд из Трускавца в 10.30 

А в Перемышлянах, по данным райгосадминистрации, в 9.00 состоится панихида в храме Св. Владимира и свмч. О.Омеляна Ковча. После планируется возложение цветов к могилам на военном кладбище и могилы перезахоронены жертв войны (городское кладбище).

Во Львове, в скорбную дату поминальные мероприятия пройдут у памятного креста на месте бывшего концентрационного лагеря “Шталаг – 328” (ул. Грабовского, 11). Начало в 11.00.

В этот же день на сцене Львовского национального академического театра оперы и балета имени Соломии Крушельницкой в ​​18:00 будет звучать красивый и печальный “Реквием” Д.Верди.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...