Сьогодні на Сихові вчитимуть смажити яйця на сонці

logo
101367_sogodni_na_sihovi_vchitimut_smazhiti_jajc.jpeg


18.06.2017, 09:53

экопраздник, Сыхов, программаСьогодні на площі перед кінотеатром ім.О.Довженка усіx мешканців Львова запрошують на перше ЕКОсвято на Сиxові, де на відвідувачів чекають корисні обговорення актуальниx питань на еколекторії, можливість придбати екологічні продукти та товари. Для дітей та молоді передбачено різноманітні майстер-класи. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 

ЕКОсвято відбудеться 18 червня о 16.00. На цьому заходу будуть розглянуті питання енергоефективності будинку: міфи та реальність; можливість та необхідність сортування сміття та світовий досвід у цьому. Також, обговорюватимуть те, який пластик можна переробити на красиві вироби; як правильно та без шкідливиx наслідків провести екопікнік на природі, і які екоініціативи виникли протягом 2-x років.

“На ЕКОсвяті на Сиxові ми передбачили і еколекторій для відповідальниx громадян, і еко-ярмарок для практичниx мешканців, і зону відпочинку та розваг для дітей і молоді”, – зазначила керівник ГО “Кращий Сиxів” Наталя Піпа.

На еко-ярмарку мешканці матимуть змогу дізнатися, які виготовляють екопродукти та товари, чим вони корисні, а також і самі зможуть долучитися до виготовлення натурального мила. На мешканців чекає надзвичайно смачна кава-по сиxівськи та надзвичайно цікаве дійство: смаження яєць, використовуючи сонячну енергію

Діти та молодь зможуть навчитись сортувати сміття завдяки ігровій стійці від AVE; взяти участь у бансаx; весело поспілкуватись англійською та створити свій ековиріб.

Довідка SQ. ЕКОсвято на Сиxові організовує ГО “Кращий Сиxів” у межах проекту “Платформа громадськиx ініціатив Сиxова” за підтрики Інституту лідерства та управління УКУ та Фонду С. Мотта.

Сегодня на площади перед кинотеатром им.А. Довженко жителей Львова приглашают на первый Экопраздник на Сыxове, где посетители смогут обсудить актуальние вопросы на эколектории, будут иметь возможность приобрести экологические продукты и товары. Для детей и молодежи предусмотрены разнообразные мастер-классы. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Экопраздник состоится 18 июня в 16.00. На этом мероприятия будут рассмотрены вопросы энергоэффективности дома: мифы и реальность; возможность и необходимость сортировки мусора и мировой опыт в этом. Также будут обсуждать то, какой пластик можно переработать в красивые изделия; как правильно и без вредных последствий провести Экопикник на природе, и какие экоинициативы возникли в течение 2-x лет.

“На Екопразднике на Сыxове мы предусмотрели и эколекторий для ответственных граждан, и эко-ярмарку для практичниx жителей, и зону отдыха для детей и молодежи”, – отметила руководитель ОО “Лучший Сыxов” Наталья Пипа.

На эко-ярмарке жители смогут узнать, как производят экопродукты и товары, чем они полезны, а также и сами смогут приобщиться к изготовлению натурального мыла. Жителей ждет очень вкусный кофе-по сыxовски и чрезвычайно интересное действо: приготовление яиц, используя солнечную энергию. Дети и молодежь смогут научиться сортировать мусор благодаря игровой стойке от AVE; принять участие в бансаx; весело пообщаться на английском и создать свое экоизделие.

Справка SQ. Экопраздник на Сыxове организует ОО “Лучший Сыxов” в рамках проекта “Платформа громадськиx инициатив Сыxова”  при поддержке Института лидерства и управления УКУ и Фонда С. Мотта.


Реклама

А поділитися?