Сьогодні оголосять найкращу книгу Форуму видавців. Де подивитися трансляцію

logo
131621_sogodni_ogolosjat_najkrawu_knigu_forumu_v.jpeg


13-го вересня відбудеться церемонія нагородження «Найкраща книга форуму – 2017». Tvoemisto.tv транслюватиме подію наживо.фото: bookforum.ua

фото: bookforum.ua

Урочистий захід відбудеться у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької. Початок о 19.00 – 19.45. Вартість квитків: 75 – 200 гривень.

Пряму трансляцію можна буде дивитись он-лайн на сайті Твого міста: http://tvoemisto.tv/on-line/ а також на нашій Facebook-сторінці. Трансляція розпочнеться орієнтовно о 19.30.

Додамо, що у рамках заходу оголосять і книгу, яка отримає відзнаку від «Твоє місто» (за результатами онлайн-голосування).

Нагадаємо, найбільший книжковий і літературний захід Центрально-Східної Європи учора, 13-го вересня, відчинив двері для своїх відвідувачів. За 5 днів можна відвідати понад 1000 культурних та освітніх заходів.

«Фокусна тема 24-го форуму – Точка творення. Форум видавців у Львові від самого початку був місцем, де творилося щось нове: книги і видавці, тексти і автори, цінності й сенси. Зараз світ дуже змінився, і ми разом спробуємо зрозуміти час, в якому живемо, щоб стати точкою творення для світу майбутнього», – зазначає президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль.

Програму Форуму можна переглянути за посиланням.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...