Сьогодні – останній день голосування за громадські проекти Львова

logo
39392_sogodni_ostannij_den_golosuvannja_za_grom.jpeg


Сьогодні, 15 листопада, до кінця дня львів’яни ще мають змогу обрати один великий і один малий проект, який вони вважають гідним реалізації за кошти громадського бюджету.
Фото: ZIB.COM.UA

Фото: ZIB.COM.UA

Зробити свій вибір можна буде на сайті lviv.pb.org.ua через BankID або ж у ЦНАПі. 

Як наголосив в.о. начальника міського управління ІТ Іван Коржов, Львів – перше місто, яке повністю відмовилося від паперового голосування. «Навіть якщо ви будете робити вибір у ЦНАПі, голосування однаково буде електронним, – каже Іван Коржов. – Тобто, коли ви приходите у ЦНАП із паспортом і хочете проголосувати за проект, то отримуєте логін і пароль, за допомогою яких можете це зробити. У разі ж, якщо ви не зможете скористатись комп’ютером самостійно, то отримаєте допомогу від працівника ЦНАПу – де натиснути, де прочитати про проект детальніше тощо».

Аби проголосувати на сайті, потрібно пройти авторизацію і ввести деякі дані із паспорта. Варто зауважити, що проголосувати у такий спосіб можуть лише ті, хто має львівську прописку. Мешканці міста, які не мають відповідної реєстрації місця проживання, можуть проголосувати винятково у ЦНАПі. Для цього потрібно засвідчити, що ви працюте або вчитеся у Львові. Автори не можуть голосувати за свій проект.

Переможців оберуть до 1 грудня. Їхня кількість залежатиме від вартості вибраних проектів.

З усіма проектами можна ознайомитися на сайті.

Нагадаємо, Львів’ян запевнили, що голосувати за проекти громадського бюджету через BankID – безпечно.

Опублікувала Наталія Середюк


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...