Сьогодні у Львові обговорять шляхи розвитку мікрорайону Рясне

logo
39058_sogodni_u_lvovi_obgovorjat_shljahi_rozvit.jpeg


Сьогодні, 14 листопада, о 12:00 у Львові говоритимуть про те, які найбільші «болючі точки» потрібно ліквідувати, щоб посприяти розвитку мікрорайону Рясне. Дискусійну розмову можна буде переглянути онлайн на Tvoemisto.tv.

Під час зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії, визначатимуть перспективи розвитку мікрорайону Рясне на мапі Львова.

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники Шевченківської районної адміністрації, активні мешканці Рясне-1 та Рясне-2, управління транспорту та зв’язку ЛМР, управління культури та управління екології, депутати ЛМР, урбаністи.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться 14 листопада о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: >;tvoemisto.tv/debates/.

Довідка. Дискусійна платформа «Твоє місто Львів» створена Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracу). 

А поділитися?