Сьогодні у Львові перекриватимуть рух. Схема доїзду на концерт «Океану Ельзи»

logo
101143_sogodni_u_lvovi_perekrivatimut_ruh_shema_.jpeg


Маршрути громадського транспорту підсилять та продовжать, а біля в’їздів на стадіон «Арена Львів» обмежать рух.Фото: ufest.in.ua

Фото: ufest.in.ua

Про це повідомляють організатори сьогоднішнього концерту гурту «Океан Ельзи». Рух громадського транспорту буде подовжено до 01:00. З 17:00 до 02:00 курсуватимуть шатл-баси: від площі Петрушевича та від вул. Сихівської (кінотеатр ім. Довженка). У зворотному напрямку додатковий транспорт курсуватиме від перехрестя вулиць Сокільницької і Стрийської та вул. Вернадського відповідно.

З 14:00 буде перекрито в’їзд до «Арени Львів» зі сторони вул. Вернадського, а також будуть ситуативні перекриття біля перехрестя вулиць Стрийська-Мікльоша.

Вхід на стадіон починається з 17:00. Початок концерту гурту «Океан Ельзи» заплановано на 20:00.

 

 

Організатори попереджають, що на концерт заборонено приносити скляну тару, флагштоки, великогабаритні сумки та рюкзаки, довгі парасолі, парфуми у скляній тарі, колючі і ріжучі предмети, зброю, а уся тара із напоями повинна бути відкритою.

 

Нагадаємо, з 21-го травня відомий український гурт «Океан Ельзи» продовжує свій #worldtourOE і проводить його третю українську частину.

 

Квитки можна придбати за посиланням.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...