Сьогодні у Львові пройдуть урочистості до Дня Гідності і Свободи

logo
40837_sogodni_u_lvovi_projdut_urochistosti_do_d.jpeg


21 листопада український народ відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року.

Сьогодні у Львові відбудуться заходи приурочені до третьої річниці Революції Гідності. О 15:30 на полі почесних поховань №67 Личаківського кладовища відбудеться покладання квітів та лампадок до могил новітніх Героїв. Опісля священики відправлять панахиди.

О 16:30 год біля пам’ятника Тарасові Шевченку на проспекті Свободи, де три роки тому проходив Львівський Євромайдан, збереться активна громадськість, учасники Революції Гідності, студенти та волонтери. Присутні проведуть екуменічну молитву за Україну та її Героїв. Потім у небо піднімуть панно-оберіг Пресвятої Богородиці, виготовлене талановитими учнями мистецьких навчальних закладів Львівщини, та проведуть громадське віче.

Упродовж урочистостей на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку на величезному екрані у хронологічному порядку демонструватимуть кращі світлини від перших днів Революції Гідності і дотепер.

Музичний супровід заходу забезпечить Галицький академічний хор, чоловіча хорова капела “Дударик”, хор “Гомін”, гурт “Калофонія” та інші. До патріотичних заходів та спільної молитви запрошують мешканців області. Окрім того, до відзначення Дня Гідності та Свободи долучаться і учні – у школах області проведуть вечори-реквієми, зустрічі з учасниками Майдану та тематичні уроки.

А поділитися?