Сьогодні у Львові відбудеться арт-вечірка. Програма

logo
104559_sogodni_u_lvovi_vidbudetsja_art_vechirka_.jpeg


Сьогодні, 26-го червня, у Львові відбудеться АРТ Вечірка The White Party Angel “Розправ Крила!-Торкнись Дива!”.Фото: img.20minut.ua

Фото: img.20minut.ua

Відома львівська мисткиня Роксолана Йолич запрошує усіх львів’ян та гостей міста на АРТ Вечірку The White Party Angel “Розправ Крила!-Торкнись Дива!”.  В цей вечір вона об’єднає творчих, креативно мислячих людей. 

В програмі персональна виставка картин художниці, цікаві перфоманси, подарунки та сюрпризи. 

Цього вечора свої пісні виконають відомі українські гурти та музиканти: 

Павло Ільницький проект “PAULMAN” 

ВІКТОР ВИННИК 

Група “NAVIGATOR” . 

На завершення виступить DJ GOOCH BROWN . 

Перфоманси: Шоу – Балет “ЕДЕЛЬВЕЙС” , MARIO VIOLIN SET тд. Благодійний Аукціон Картин художниці Роксолани Йолич.

Організаторка простить дотримуватися дрес-коду: білий одяг.

Квитки можна придбати на Сайті Gastroli.ua.

Довідка. Roksolana Yolych – художниця. У 2014-2015 рр. мала дві персональні виставки у Франції: у Французько-українському інформаційно-культурному центрі (м. Париж). Чимало картин молодої мисткині є у приватних колекціях в Україні та закордоном. Роксолана приймає активну участь у різних благодійних проектах: «Добре Серце – Щедрі Руки» (збір коштів для ремонту дитячої кімнати дозвілля та частково лікарняної палати для діток з вадами серця), «Розфарбуй Лікарню» та ін.

У квітні 2016-го відбулась перша персональна благодійна виставка художниці у Львові, де було представлено 15 картин, кошти від продажу яких скерували на ремонт кардіопалати Львівської обласної дитячої клінічної лікарні ОХМАТДИТ.

У травні 2016-го Роксолана Йолич взяла участь у благодійному аукціоні «А ми тую козацькую славу підіймемо»: кошти від продажу картин художників були передані на реставрацію історичного корабля – чайки «Пресвята Покрова».Того ж місяця мисткиня доєдналась до міжнародної виставки «Lviv Art Fair» у Львівському палаці мистецтв (експозиція увійшла у десятку світових фестивалів «Art Fair»).Благодійна Персональна Виставка-Аукціон Картин “Бог Біля Тебе!”  13.10.2016р. На Підтримку Проекту “Пісні Війни”. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...