Сьогодні у Львові відбудеться розгляд апеляції стосовно “Доктора Пі”

logo
sogodni_u_lvovi_vidbudetsja_rozgljad_apeljaciji_stosovno_doktora_pi.jpg


ЛЬВІВ-КИЇВ. 7 липня. УНН. Сьогодні у Львові має відбутись розгляд апеляції про скасування вироку Андрію Слюсарчуку. Про це повідомив кореспондент УНН у Львові.

Адвокати А.Слюсарчука не погоджуються з вироком, згідно з яким його було позбавлено волі на вісім років, відтак оскаржують його у суді.

На минуле засідання А.Слюсарчук не з’явився.

Як повідомляв УНН, 23 червня Львівський апеляційний суд змінив йому міру запобіжного заходу на час розслідування із тримання під вартою на особисте зобов’язання.

Нагадаємо, А.Слюсарчуку було пред’явлено обвинувачення у скоєнні ним злочинів, передбачених ст.ч.2 ст.121 КК (умисне тяжке тілесне ушкодження), ст.138 (незаконна лікувальна діяльність), ч.2, 3 ст.190 (шахрайство), та ч.4 ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). Пізніше обвинувачення було змінено.

Зокрема, у двох з п’яти епізодів про тілесні ушкодження через незаконну лікувальну діяльність, а саме у тих епізодах де події закінчилися смертю потерпілих, ч.2 ст. 121 ККУ (Умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або вчинене на замовлення, або спричинило смерть потерпілого,- карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років), було перекваліфіковано на вбивство з необережності (ст. 119 ККУ).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Доктора Пі” випустили на волю

Ч.1 ст. 121 ККУ (Умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, чи таке, що спричинило втрату будь-якого органу або його функцій, психічну хворобу або інший розлад здоров’я, поєднаний зі стійкою втратою працездатності не менш як на одну третину,- карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років) — виключено, адже у трьох епізодах дії підсудного охоплюються санкцією ст. 138 ККУ.

Також було виключено ч.3 ст. 190 ККУ (Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки — карається позбавленням воді на строк від трьох до восьми років.

А поділитися?