“Сокіл” з перемоги стартував у новому чемпіонаті Регбіліг

У кінці березня стартував розіграш нового чемпіонату України Регбіліг (регбі-13).

Цього сезону участь в чемпіонаті бере вісім команд, які розбиті на дві групи по чотири колективи. Львівський «Сокіл» виступає у груп А разом і рівненським «Вересом», ужгородським «Корзо» та РК МДУ «Мукачево».

Плани у львівської команди максимальні. «Протягом останніх двох років ми займали друге місце в чемпіонаті України, тому в цьому році ми сподіваємося стати чемпіонами», – розповів Євген Тарасенко, тренер львівського «Сокола».

Віце-чемпіон України львівський регбійний клуб «Сокіл» перший матч проводив на виїзді проти «Вереса».

В матчі у Рівному львів’яни, які були фаворитами протистояння, не мали особливих проблем із суперником і впевнено перемогли 12:46. «Верес» менш досвідчена команда та молодша проте у першому таймі змогла нав’язати боротьбу іменитішим суперникам. В другому таймі гравці «Сокола» за рахунок кращої фізичної готовності змогли додавати суперника. У іншому матчі туру «Корзо» розгромив «Мукачево» 80:8.

Юрій Грабовський, головний тренер РК «Сокіл», розповів що для нього важлива не перемога в матчі, а розвиток спорту загалом:

«Наш вид спорту тільки розпочав розвиватись в Україні. Ми хочемо щоб він став другим, після футболу, видом спорту в Україні. Для цього прикладаємо всі зусилля. Хочемо щоб в Західній Україні розпочався його розвиток».

Наступні свої матчі «Сокіл» проведе 8-9 квітня. Спершу львів’яни поміряється силами із РК МДУ «Мукачево». Наступного дня зіграють із РК «Корзо».

Нагадаємо, що всі матчі до травня місяця «Сокіл» гратиме на виїзді у зв’язку з реконструкцією домашнього стадіону.