Сотні етно-ляльок презентують у Львові

logo
79995_sotni_etno_ljalok_prezentujut_u_lvovi.png


5 квітня, 2017 – 19:56

Сьогодні, 5 квітня, у львіському Палаці мистецтв розпочався фестиваль “Ляльковий світ”. Це вже дев’ятий за ліком фестиваль, який надихатиме відвідувачів етномотивами.

Загалом участь у фестивалі бере близько пів сотні лялькарів. Для дорослих та дітей вони покажуть сотні своїх витворів.

“Люди прагнуть гарного настрою, позитивного, можливо, трішки дитячого. Всі хочуть чогось кращого, святкового. Я думаю, що це якраз та виставка-фестиваль, де можна трішки собі підняти настрій, побавити, посміятись, щось згадати”, – розповіла організатор фестивалю “Ляльковий світ” Ірина Сорокіна.

У Палаці мистецт лялькарі представили найрізноманітніших ляльок. Тут є і традиційні ляльки-мотанки та магодзи, і зовсім нетипові ляльки вигадані своїми творцями. Лялькарка Інна Івасюк для своїх магодз готувала спеціальний стенд, який застелила варетами ще від прабабусь. А от лялькарка Лариса Горбенко своїх ляльок вбирає в унікальний одяг, адже шиє його із  залишків тканого полотна, вишиванок, що вціліли шматками.

На “Ляльковому світі” на ляльок можна не тільки подивитися, а ще й купити. Найдешевша лялька коштує 200 гривень, а найдорожча – кілька десятків тисяч гривень.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів. Фото автора


Реклама

А поділитися?