Сотня пар затанцювала одночасно гопак у Львові

logo
105302_sotnja_par_zatancjuvala_odnochasno_gopak_.png


28 червня, 2017 – 16:19

Фото Павла ПАЛАМАРЧУКА

Сьогодні, 28 червня, у Львові проходять урочисті заходи з нагоди 21 річниці Конституції України. Розпочалися вони із покладання квітів до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу. Після цього відбулося виконання гімну України військовим оркестром.

“Українська Конституція – це такий же невід’ємний символ держави, як синьо-жовтий прапор і золотий тризуб. Конституція, яка визнана найбільш демократичною, дала можливість іншим націям і народностям взяти за основу цінності і свободи людини та народу. Конституція закріпила Україну як унітарну, соборну, неподільну та суверенну державу. Я переконаний, що сьогодні, ми зупинили навалу московського агресора, в першу чергу через те, що в Україні комфортно не лише українцям, але й всім тим, хто сьогодні знайшов тут свою нову домівку. Ми знаємо, що захищаємо, ми здатні сьогодні захистити себе і всю цивілізовану Європу. Ми здатні сьогодні, увійшовши в асоціацію з Європейським Союзом, вибудувати добре заможнє життя”, сказав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Крім того відбулася урочиста хода представників національних товариств одягнених у автентичні народні костюми. У колоні ішли українці, євреї, вірмени, чехи, кримські татари та інші. Пізніше представник кожного із товариств привітав Україну із Днем Конституції на своїй рідній мові.

На площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбулося наймасовіше виконання бойового гопака. Сто кращих хореографічних пар із Львівщини виконали одночасно цей український національний танець. Потім там же відбувся концерт зведеного оркестру ЗТУ Нацвардії України.

Павло ПАЛАМАРЧУК, Львів, фото автора


Реклама

А поділитися?