Спеціаліст міграційної служби “закрив очі” на проблему за дві тисячі зелених

logo
26834_specialist_migracijnoji_sluzhbi_zakriv_oc.jpeg


Головний спеціаліст міграційної служби за дві тисячі зелених погодився не депортувати сім’ю іноземця, пише газета “Експрес”. 

Терміни перебування громадянина іноземної держави в Україні вже давно минули. Проте високопосадовець міграційної служби пообіцяв, що не застосує заходів щодо його депортації. Правда, за винагороду.

Також було домовлено, що цивільній дружині іноземця видадуть посвідку на тимчасове проживання.

“На хабарі затримали головного спеціаліста відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення ГУ ДМС області, — повідомила Мирослава Клячківська, помічник начальника управління СБУ області. — Незаконну винагороду посадовець брав поза межами адмінбудівлі, у районі Краківського ринку. Затримали його саме під час отримання двох тисяч доларів США. Судом обрано запобіжний захід — тримання під вартою. Є можливість внести заставу у розмірі 87 тисяч гривень”.

Наразі правоохоронці встановлюють осіб, які можуть бути причетними до цієї корупційної схеми. Адже є підозри, що посадовець працював у змові з іншими службовцями. Тепер держслужбовцю загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати керівні посади.


Реклама

А поділитися?