​ ​Спільноту “Варта-1” у Facebook розблокували

logo
128272_spilnotu_varta_1_u_facebook_rozblokuvali.jpeg


Адміністрація соцмережі розблокувала львівську спільноту “Варта-1”. Адміністрація спільноти змінила її назву та “почистила” вміст постів.

Сьогодні адміністрація Facebook розблокувала для доступу користувачам найчисельнішу львівську спільноту “Варта-1”. Про це координатор групи Ігор Зінкевич повідомив на своїй сторінці. Зінкевич зауважив, що причини блокування групи досі невідомі, у техпідтримці соціальної мережі їх не надали, натомість лише повідомили, що перевірили інформацію на сторінці після її редагування групи.

Як розповів Зінкевич у коментарі Zaxid.net, щоб відновити роботу спільноти, потрібно було усунути багато речей, що, нібито, не відповідали політиці та правилам Facebook. Основною пропозицією Facebook було видалити історію спільноти, проте від цього відмовились, оскільки у історії надто багато важливої інформації. Натомість у групі видалити неглобальні обговорення, попрацювали над цензурою коментарів.

Зінкевич також зауважив, що, проаналізувавши правила Facebook, команда вирішила, що, можливо, саме недотримання цензури і було однією з причин блокування.

Тепер група називається «Varta1 – Варта1 ГО”Варта1″ varta1.com.ua».

Додамо, що на головній сторінці групи розміщено повідомлення, що наразі пости про збір коштів чи подібної тематики пости не розміщуватимуться.

А поділитися?Вам має сподобатись...