Співробітники «Львівобленерго» торгували електролічильниками, які занижували споживання

logo
spivrobitniki_lvivoblenergo_torguvali_elektrolichilnikami_jaki_zanizhuvali_spozhivannja.jpg


Один з «хитрих» електролічильників, які занижують фактичне споживання електроенергії

У Львові затримали групу співробітників «Львівобленерго», які розгорнули своєрідний нелегальний бізнес – вони встановлювали усім бажаючим електролічильники з вмонтованими пристроями, які занижували обсяги споживання електрики.

За даними поліції, до злочинної групи входили четверо енергетиків, причому троє з них поєднували цей «бізнес» з роботою у з ПАТ «Львівобленерго», а ще один виявився колишнім співробітником «Львівобленерго».

«Встановлено, що працівники ПАТ «Львівобленерго» за винагороду встановлювали у приміщеннях невеликих підприємств та у квартирах мешканців Львова та області лічильники із вмонтованими пристроями, які дозволяють зменшувати фактичні обсяги споживання електроенергії», – сказано у повідомлення поліції.

Правоохоронці уже провели понад 30 обшуків, у ході яких виявили та вилучили пломбіратори, пломби, електромікросхеми, документацію та інші пристрої, які підтверджують діяльності злочинної групи.

Судячи з повідомлення поліції, вартість встановлення «спеціальних» електролічильників у приватних помешканнях, або й невеликих комерційних підприємствах, становила 3000 грн.

Скільки таких лічильників встановлено у Львові, як і розмір завданих «Львівобленерго збитків, має встановити подальше розслідування. Метким енергетикам інкримінують ч.3 ст. 190 КК, яка передбачає ув’язнення від трьох до восьми років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

‘;
if (document.getElementById(‘MIXADV_1078’).style.display == ‘none’) {
document.getElementById(‘MIXADV_1078’).style.display = ”;
jQuery.getScript(‘https://s.mixadvert.com/show/?id=1078’);
}
}
}

А поділитися?