Співробітники МВС заблокували ветеранів батальйону “Донбас” біля Львова, стверджують нардепи Соболєв і Семенченко

logo
130797_spivrobitniki_mvs_zablokuvali_veteraniv_b.png


Народні депутати від фракції “Самопоміч” Єгор Соболєв та Семен Семенченко заявляють про блокування правоохоронцями ветеранів батальйону “Донбас” у с. Винники Львівської області.

“Аваківці (співробітники МВС, яке очолює Арсен Аваков – ІФ) почали затримання учасників протестів на ПП “Шегині” (прикордонний пункт пропуску – ІФ). І одночасно заблокували ветеранів батальйону “Донбас” У селі Винники під Львовом”, – написав Є.Соболєв на своїй сторінці в соцмережі Facebook у вівторок.

“Шосту годину “пишуть протокол з місця події”. Якої саме події – не пояснюють. А також – чому місце оточене автоматниками в формі КОРДу. Ветерани “Донбасу”… зберігають спокій”, – додав він.

С.Семенченко заявляє, що співробітники МВС перекривають під’їзд до с. Винники та “намагаються організувати незаконне побиття ветеранів батальйону Донбас”.

“Протягом 4 год усі машини ветеранів були обшукані. Не було знайдено ніякої зброї або вибухівки. Однак з Києва продовжують надходити команди… будь-яким шляхом затримати ветеранів, – написав він у соцмережі Facebook у вівторок.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...