Спортсменка з Львівщини стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби

Представниця Львівщини Оксана Лівач стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби серед юніорок. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

У Дортмунді (Німеччина) завершуються змагання юніорського чемпіонату Європи з боротьби. Українські спортсмени завоювали вісім високих нагород першості.

Тріумфально виступила на цих представницьких змаганнях представниця Львівщини Оксана Лівач. Талановита молода спортсменка переконливо довела усім, що принаймні у Європі, у неї суперниць немає.

У всіх поєдинках у ваговій категорії до 48 кг перевага Оксана Лівач вимірювалася двозначними показниками. У кваліфікації Оксана здолала представницю Австрії Кім Марліс Гмайнер 10:0.

У чвертьфіналі перемогла росіянку Алєксандру Скіренко 12:2. До речі, росіянка виявилася єдиною борчинею, якій вдалося заробити бодай якісь бали у сутичці з Оксаною. Усі решта програвали «на нуль».

У півфіналі була розгромлена полячка Агата Марта Валєжак 11:0, а у фіналі – господарка турніру Ліза Ерсель 10:0.