Справа екс-командира львівського “Беркута” продовжує “буксувати” (Відео)

logo
133534_sprava_eks_komandira_lvivskogo_berkuta_pr.jpeg


Півтора року справа в суді – і якщо й далі йтиме такими темпами, то знадобиться ще стільки ж часу до винесення вироку екс-командиру львівського “Беркута” Ростиславу Пацеляку. Йдеться про криваві події 18 лютого 2014 року в урядовому кварталі Києва.

За темою

У вівторок, 19 вересня, суд допитав ще двох потерпілих: хлопця, який внаслідок поранення втратив око, і чоловіка, якого двічі беркутівці відгамселили по голові палицями і ногами. Всього потерпілих у справі близько 80, а допитали тільки зо 20. За словами їхніх представників, люди втомилися приїжджати, коли засідання з різних причин постійно переносяться.

“За моїми оцінками, якщо так далі буде йти, – ще як мінімум рік, якщо не півтора, а можливо, й два. Через те що із 78 потерпілих, які є, допитано близько 20 на сьогоднішній день. То захист подавав клопотання, то декретна відпустка, то відпустка, то переносилось, відкладалось-відкладалось. Тому безумовно, такий ентузіазм втрачається і окремі люди взагалі втрачають надію, що справа буде доведена до кінця”, – каже представник потерпілих Олександр Мусієнко.

Екс-командир львівського Беркута перебуває на волі, під особистим зобов’язанням. Ростислава Пацеляка обвинувачують у скоєнні злочинів проти майданівців, а саме – під його командуванням здійснювався силовий розгін протестувальників на перетині Кріпосного провулку та вулиці Інститутської.

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею:

Майдан вшановує героїв Революції Гідності


Реклама

А поділитися?