Справа НАБУ проти оборонників: суд не має доказів проти генерала Мельника

logo
114804_sprava_nabu_proti_oboronnikiv_sud_ne_mae_.jpeg


Як повідомляли Версії, нещодавно відбулося гучне затримання начальника ЦБТУ ЗСУ Озброєння ЗСУ (генерал-майора) Юрія Мельника, директора ДП «Львівський бронетанковий завод», франківця Романа Тимківа та його заступника Олега Ткаченка, а також начальника відділу ЦБТУ ЗСУ Озброєння ЗСУ (полковника, прізвище поки з’ясовується), яке бурхливо висвітлили багато ЗМІ.

Та, як виявилося, у суду немає доказів проти генерала Мельника.Євген Сидоренко (телефоном), полковник, начальник управління Центрального бронетанкового управління

Тема –  Справа генерала Мельника

Є.Сидоренко: суд прийняв ухвалу, за якою запобіжний захід утримання під вартою анулювати, випустити генерала Мельника на поруки і зняти заставу. Адвокати довели, що суд не має документів, які б підтверджували, що генерал Мельник справді вчинив злочин, призвів до розтрати цих коштів. Є документи, які підтверджують, що двигуни нові, вони були перевірені, один був розібраний, і були зняті всі номінальні параметри. Вони відповідали технічним вимогам нового двигуна.

У генерала Мельника немає таких статків, щоб внести заставу. Навіть було організовано збір коштів. Слава Богу, застава не потрібна. Але ті, кошти, які є, ми готові перерахувати під заставу Костянтина Істоміна, який ще знаходиться під вартою. Суд по ньому відбудеться 26-го, нам не зрозуміло, чому справа майже одна, але так рознесено рішення суду. Ми будемо підтримувати Істоміна і клопотати про взяття його на поруки. Про це пишуть Версії з посиланням на Ера Медіа.

Читайте також:

Справа НАБУ проти оборонників шита білими нитками? Невідомі факти та коментарі військових волонтерів


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...