Справу щодо вбивства фельдшерки на Яворівському полігоні передали до суду

logo
131239_spravu_wodo_vbivstva_feldsherki_na_javori.png


Військова прокуратура завершила розслідування щодо вбивства на Яворівському полігоні жінки-військовослужбовця, учасниці АТО. Вчора, 12 вересня, обвинувальний акт скерували на розгляд Яворівського районного суду Львівської області. Про це повідомив військовий прокурор Олег Сенюк на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, 27-річному зловмиснику загрожує до 15 років позбавлення волі.

«Ми встановили (і це ж доведемо в суді), що 18 квітня 2017 року близько 02:00 на території одного з військових містечок Яворівщини головний сержант мінометної батареї механізованого батальйону військової частини під час словесного конфлікту завдав ножові поранення в область грудей та шиї фельдшеру медичної служби цієї ж військової частини», ‒ написав Олег Сенюк.

Нагадаємо, 31-річна жінка від отриманих травм померла відразу. Її вбивця сержант Ч. скинув тіло в яму для відходів, а сам намагався втекти. Але згодом зізнався у скоєному.

Олег Сенюк додав, що підозрюваний і його жертва – обидвоє учасники АТО. Вони проходили військову службу за контрактом у військовій частині Одеської області і навесні проходили бойове злагодження на Яворівському полігоні.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...