Стало відомо, коли відкриються прямі рейси зі Львова до Мілана

logo
128134_stalo_vidomo_koli_vidkrijutsja_prjami_rej.jpeg


05.09.2017, 11:54

аэропорт "Львов", рейсы, Италия, МиланАвіакомпанія Ernest Airlines назвала дату відкриття прямих рейсів зі Львова до Італії. Про це повідомляє прес-служба Міжнародного аеропорту “Львів” імені Данила Галицького.

“Ernest Airlines виходить на італійсько-український ринок, аби запропонувати регулярні рейси на напрямках, які є не достатньо розвинуті або не розвинуті взагалі”, – пояснює Chady El Tannir, директор з розвитку бізнесу Ernest Airlines.

Отже, з 20 жовтня розпочинаються прямі рейси з аеропорту Мілан-Бергамо (BGY) до аеропорту Львів (LWO) та планується розширення напрямків з Італії до України на зимовий період. Ernest Airlines здійснюватиме регулярні рейси за маршрутом Мілан-Бергамо – Львів двічі на тиждень: кожної п’ятниці та неділі. З грудня компанія розпочне обслуговування ще чотирьох маршрутів в Україну, в тому числі і до столиці України:

Неаполь – Львів, кожної п’ятниці та неділі;
Венеція – Львів, кожної п’ятниці та неділі;
Мілан-Бергамо – Київ, кожного понеділка та суботи;
Неаполь – Київ, кожного понеділка та суботи.

Ціни на квитки починаються від 49 Євро, включно із податками.

Довідка SQ. Авіакомпанія Ernest Airlines заснована у 2015 році групою швейцарських та італійських інвесторів. Сертифікат європейського авіаперевізника 11 квітня 2017 року та почала виконувати рейси з Італії 1 червня 2017 року на Аеробусі A319. Авіалінія придбала Аеробус A320 цього серпня та планує ввести в експлуатацію ще два Аеробуси A320 між груднем 2017-го та квітнем 2018 року.

Авиакомпания Ernest Airlines назвала дату открытия прямых рейсов из Львова в Италию. Об этом сообщает пресс-служба Международного аэропорта “Львов” имени Даниила Галицкого.

“Ernest Airlines выходит на итальянско-украинский рынок, чтобы предложить регулярные рейсы на направлениях, которые являются недостаточно развитыми либо не развиты вообще”, – объясняет Chady El Tannir, директор по развитию бизнеса Ernest Airlines.

Итак, с 20 октября начинаются прямые рейсы из аэропорта Милан-Бергамо (BGY) в аэропорт Львов (LWO) и планируется расширение направлений из Италии в Украину на зимний период. Ernest Airlines будет осуществлять регулярные рейсы по маршруту Милан-Бергамо – Львов раза в неделю: по пятницам и воскресенья. С декабря компания начнет обслуживание еще четырех маршрутов в Украине, в том числе и в столицу Украины:

Неаполь – Львов, каждую пятницу и воскресенье;
Венеция – Львов, каждую пятницу и воскресенье;
Милан-Бергамо – Киев, каждый понедельник и субботу;
Неаполь – Киев, каждый понедельник и субботу.

Цены на билеты начинаются от 49 евро, включая налоги.

Справка SQ. Авиакомпания Ernest Airlines основана в 2015 году группой швейцарских и итальянских инвесторов. Сертификат европейского авиаперевозчика получила 11 апреля 2017 года и начала выполнять рейсы из Италии 1 июня 2017-го на Аэробусе A319. Авиалиния приобрела Аэробус A320 в этом августе и планирует ввести в эксплуатацию еще два Аэробуса A320 между декабрем 2017 года и апрелем 2018 года.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...