Стало відомо, коли Зануссі почне знімати на Львівщині свій новий фільм «Ефір»

logo
107270_stalo_vidomo_koli_zanussi_pochne_znimati_.jpeg


Дія у фільмі розгортатиметься на початку Першої світової війни на кордоні між Україною та Австро-Угорською імперією

Стало відомо, коли Зануссі почне знімати на Львівщині свій новий фільм «Ефір»
Стало відомо, коли Зануссі почне знімати на Львівщині свій новий фільм «Ефір»

Всесвітньо відомий польський режисер Кшиштоф Зануссі восени розпочне на Львівщині зйомки художнього фільму «Ефір» за власним сценарієм.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

«Візит всесвітньо відомого польського режисера Кшиштофа Зануссі на Львівщину пов’язаний зі зйомками художнього фільму «Ефір» (ко-продукція Польщі, України, Угорщини та Литви). Прем’єра фільму запланована на осінь 2018 року, а зйомки у Львівській області відбуватимуться уже у вересні», – йдеться в повідомленні. Майбутні зйомки обговорювалися зокрема на неформальній зустрічі Кшиштофа Зануссі з очільником Львівщини Олегом Синюткою.

Читайте також

Містична драма «Ефір» – авторська версія легенди про доктора Фауста. Цього разу він виступає в ролі військового лікаря, який проводить наукові експерименти з метою отримати владу над іншими людьми. Дія драми розгортається на початку Першої світової війни на кордоні між Україною та Австро-Угорською імперією.

Українськими продюсерами фільму виступили Олена Фетісова та Володимир Козир (кіностудія Інтерфільм).

Як повідомляв «Детектор Медіа», «Ефір» – друга спільна українсько-польська стрічка Зануссі: у 2008 році пан Зануссі зняв драматичну стрічку «Серце на долоні» з Богданом Ступкою у головній ролі.

Серед найвідоміших робіт режисера – стрічки «Константа» (1980, приз журі на Каннському міжнародному кінофестивалі), «Спіраль» (1978, приз екуменічного журі на Каннському міжнародному кінофестивалі), «Рік спокійного сонця» (1984, «Золотий лев» на МКФ у Венеції), «Імператив» (1982, спеціальний приз журі на МКФ у Венеції), «Ілюмінація» (1973, головна премія, призи ФІПРЕССІ та екуменічного журі на МКФ в Локарно), «Сімейне життя» (1971, приз на МКФ в Чикаго), «Квартальний баланс», (1975), «Захисні кольори» (1977), «Стан володіння» (1989), «Галоп» (1996), «Брат нашого Бога» (1997).

Фото: Cultprostir


Реклама

А поділитися?