Стан десятьох прикордонників, які потерпіли під час сутичок у Шегинях, стабільний

logo
130933_stan_desjatoh_prikordonnikiv_jaki_poterpi.jpeg


У Львівському клінічному госпіталі Держприкордонслужби на лікуванні перебуває 10 прикордонників, які потерпіли під час сутичок у пункті пропуску «Шегині-Медика». Їхній стан стабільний. Про це повідомили у міському клінічному госпіталі держприкордонслужби. А ще кажуть: загрози їхньому життю немає.

Другий день у медзакладі перебуває старший офіцер-прикордонник Мостиського загону Михайло Матущак.

«Під час бійки мене повалили на землю та вдарили у ногу. Коли агресивно налаштовані люди вже пішли на українську частину пропускного пункту, ми почали рухатися до тилових воріт», – розповів службовець.

Таких, як він, на лікарняних ліжках ще дев’ятеро. Травми, з якими прикордонники перебувають у госпіталі, не є важкі.

«Троє із них отримали пошкодження плечового поясу та закриті тупі травми зв’язочного апарату, ще троє травмували ноги, один – голову. У двох ми зафіксували підвищений тиск після емоційного зриву», –розповів начальник військово-медичного клінічного центру Андрій Іващенко.

Нагадаємо, 10 вересня колишній глава Одеської обласної адміністрації Михеїл Саакашвілі прорвався через кордон у «Шегинях». За цим фактом поліція Львівської області порушила кримінальне провадження. Під час сутичок 11 бійців Національної поліції і 5 працівників Держприкордонслужби отримали тілесні ушкодження.


Реклама

А поділитися?