Станції велопрокату у центрі Львова змінили адресу

logo
140602_stanciji_veloprokatu_u_centri_lvova_zmini.jpeg


Новини, 10.10.2017

10.10.2017, 14:40

станции велопроката, адресаДеякі станції велопрокату у центрі Львова змінили місця розташування. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

На останньої сесії Львівської міської ради депутати прийняли ухвалу “Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.03.2015 № 4496 “Про встановлення станцій громадського велопрокату”. Зміни стосуються площі та місця розташування станцій велопрокату.

Ухвала підготовлена відповідно до звернення ТзОВ “Некст Байк Україна” і передбачає:

зменшення площі кожної із станцій з 29 м. кв на 6 м. кв;
перенесення станції громадського велопрокату з вул. Під Дубом, 7-б (ТЦ “Форум Львів”) на вул. Куліша, 47, у зв’язку із зміною дорожньої розв’язки;
перенесення станції громадського велопрокату з пл. І. Франка на вул. Промислову, 50/52, у зв’язку із реконструкцією громадського простору.

Некоторые станции велопроката в центре Львове изменили местоположение. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

На последней сессии Львовского городского совета депутаты приняли постановление “О внесении изменений в постановление городского совета от 19.03.2015 № 4496″ Об установлении станций общественного велопроката”. Изменения касаются площади и места расположения станций велопроката.

Постановление подготовлено в соответствии с обращением ООО “Некст Байк Украины” и предусматривает:

уменьшение площади каждой из станций с 29 м. кв на 6 м. кв;
переноса станции общественного велопроката с ул. Под Дубом, 7-б (ТЦ “Форум Львов”) на ул. Кулиша, 47, в связи с изменением дорожной развязки;
переноса станции общественного велопроката с пл. И. Франко на ул. Промышленную, 50/52, в связи с реконструкцией общественного пространства.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...