Старт вступної кампанії: у ЛНУ ім. І. Франка надійшло близько 1000 електронних заяв

logo
start_vstupnoji_kampaniji_u_lnu_im_i_franka_nadijshlo_blizko_1000_elektronnih_zajav.jpg


понеділок, 11 липня, 2016, 18:17
Львів

Старт вступної кампанії: у ЛНУ ім. І. Франка надійшло близько 1000 електронних заяв

У перший день вступної кампанії у Львівський національний університет ім. І.Франка надійшло близько 1000 електронних заяв.

Про це сьогодні під час брифінгу з нагоди початку вступної кампанії-2016 повідомив відповідальний секретар приймальної комісії Львівського національного університету ім. І.Франка Андрій Гукалюк.

За його словами, система подання електронних заяв в перший день давала збої, але всі неполадки намагалися ліквідувати.

«Дуже багато абітурієнтів реєструються і подають заяви в перший день. На їхню думку, це збільшує шанси на зарахування. Але на зарахування впливатимуть лише знання та високі бали ЗНО, а часові параметри тут ролі не відіграють. Рекомендую зважено підійти до процесу подання заяви, спостерігати, які спеціальності користуються більшим попитом, робити свій вибір зважено. Були такі випадки, коли приходили і просили скасувати заяву. Але цьогоріч заява скасуванню не підлягає», – зазначив Андрій Гукалюк.

За його словами, минулого року кількість електронних заяв було близько 70%. У 2016 році очікують понад 95%. Зокрема, тільки сьогодні ЛНУ ім. І. Франка надійшло близько 1000 електронних заяв.

«Щодо особливостей цьогорічної вступної кампанії, то з’явився перелік нових спеціальностей затверджений у 2015 році, вступники повинні зважати, що спеціальності або змінили свою назву, або таких взагалі нема. Основне – це електронні заяви, їх подають усі вступники за виключенням певних категорій. Важливо запам’ятати, що, отримавши рекомендацію до зарахування на державний бюджет, абітурієнт повинен її використати, інакше втратить право на навчання за державні кошти. Варто сказати, що цього року вступна кампанія проходить у скорочений термін: з 11 по 27 липня. Щодо вступу на старші курси: магістратуру та спеціалітет, то там вступна кампанія розпочалась швидше – 7 липня і триватиме до 18 липня. Зараз у нас створені консультаційні пункти щодо подання заяв, де можна отримати додаткову інформації про спеціальності, особливості навчання, а також можна безпосередньо подати електронну заяву», – розповів відповідальний секретар приймальної комісії Львівського національного університету ім. І.Франка.

Як зазначив Андрій Гукалюк, вищий навчальний заклад обов’язково опрацьовує усі заяви, перевіряє їх на коректність подання, ретельно звіряє середній бал додатку до диплому. Цього року практично всі заяви електронні, тому в університеті очікують значно більшу кількість абітурієнтів.

Також за словами секретаря приймальної комісії університету, у міністерстві планують збільшувати кількість бюджетних місць на технічні спеціальності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


Реклама

А поділитися?