Стартував прийом робіт у межах конкурсу «Львів науковий»

logo
32431_startuvav_prijom_robit_u_mezhah_konkursu_.png


У вівторок, 18 жовтня, розпочався прийом наукових проектів у межах конкурсу «Львів науковий». Роботи прийматимуть до 18 листопада. Про це повідомляє прес-служба львівської міської організації «Об’єднання «Самопоміч».

Автори десяти найкращих наукових робіт отримають премію міського голови Львова у розмірі 25 тис. грн. Важливо те, що один і той самий учасник має право подавати свою роботу на конкурс не частіше, ніж раз на 5 років.

«Основним принципом при відборі буде обрання вчених, які мають досягнення, визнання, ідеї яких дійсно є важливі і корисні для розвитку міста, і вчені, робота яких потребує певної підтримки», – розповів Максим Коляда, депутат Львівської міськради від фракції «Об’єднання «Самопоміч», заступник голови комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва.

Паралельно з конкурсом наукових робіт проводять і конкурс соціально-наукових проектів. У ньому оберуть також 10 переможців, які отримають по 25 тис. грн. дофінансування своїх проектів, що не повинно перевищувати 75% вартості проекту.

Заявки на участь в обох конкурсах можна надсилати на електронну адресу: info@lvivconvention.com.ua, або занести особисто за адресою: площа Ринок, 1, кімната 416 (відповідно до визначеної форми).

Більше деталей про умови участі у конкурсах – в ухвалі Львівської міської ради.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...