Стати експертом обласного конкурсу мікропроектів у Львові хочуть понад 40 кандидатів

logo
57694_stati_ekspertom_oblasnogo_konkursu_mikrop.jpeg


Посада експерта – популярна. Для оцінювання мікропроектів у щорічному обласному конкурсі подалося 42 кандидати. Хоча відберуть з них лише 24. Та це удвічі більше, ніж минулоріч, бо і проектів зареєстрували також майже удвічі більше – 1303.

«Лідирує освіта. Креативні проекти і дуже багато. Народні доми, медицина – це обладнання для амбулаторій, вуличне освітлення, інші пріоритети. В інших пріоритетах маємо дуже багато розвиткових проектів. Зараз це облаштування парків, скверів, пішохідних доріжок», – розповіла співголова Конкурсної ради обласного конкурсу мікропроектів Парасковія Дворянин.

Серед кандидатів в експерти здебільшого громадські діячі в галузі місцевого самоврядування, а також науковці та юристи. У бажанні стати експертом – в кожного свій інтерес.

«Тому що зараз сам займаюся реалізацією проектів. Я хотіла би просто поглибитись в оцінці мікропроектів, для того щоб потім можна було оцінювати міжнародні проекти. Я працюю в районі, їжджу по селах і бачу багато проблем, які можна вирішити», – так про свою мотивацію стати експертом конкурсу мікропроектів розповіли деякі кандидати.

Завдяки конкурсу мікропроектів міста і села можуть отримувати додаткові гроші з обласного бюджету, а відтак ремонтувати школи і садочки, амбулаторні пункти і народні доми, відновлювати дороги та освітлювати вулиці.

Минулоріч саме так і було завершено 688 об’єктів із 691 поданого на конкурс. Та навіть практично за стовідсоткового виконання програми співголову конкурсної ради Парасковію Дворянин шість депутатських фракцій нині вимагають усунути.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...