Стрільби на Яворівському полігоні: Журналісти “5 каналу” побували на закритих вогневих позиціях

logo
41919_strilbi_na_javorivskomu_poligoni_zhurnali.jpeg


5 канал

Під час навчань курсанти вчаться гатити з самохідних гаубиць, які активно використовуються на Сході

Впродовж четверга, 24 листопада, на Яворівському полігоні курсанти-артилеристи Національної академії сухопутних військ проходять польові навчання. Вони стріляють з різних видів озброєння – самохідних установок, мінометів, протитанкових гармат.

Як повідомила кореспондент “5 каналу” з місця подій, на навчання прибули півсотні студентів 4-курсників. Вони виконують завдання осколково-фугасним снарядом вагою понад 20 кілограмів. При влученні у ціль осколки цього снаряду розлітаються в радіусі 100 метрів.

За даними військових, дальність стрільби самохідних гаубиць – близько 15 кілометрів. Військове керівництво також переконує, що ці гаубиці активно використовують в АТО.

“Курсанти виконують вогневі завдання з самохідної гаубиці 2-С1. Наразі вони вміло виконують заходи, що на них покладаються, ті заходи, які проводяться на закритій вогневій позиції. І під час підготовки до ведення вогню, і під час самого ведення вогню”,- розповідає Максим Бахмут, викладач академії.

“Хочеться швидше закінчити, аби відчути, як це – бути офіцером, тобто, пройти війська і побачити все на власні очі”, – каже курсант Микола Комлик.

Усі викладачі, які нині проводять навчання, пройшли АТО. Вони відзначають, що сьогоднішні курсанти добре вмотивовані, ставляться до навчання з охотою, адже добре розуміють, що найближчим часом отримані навички можуть знадобитися їм у реальних боях. 

Дивіться також: “Стрільби по паперових мішенях і не тільки”: як проходять навчання у зоні АТО


Реклама

А поділитися?