Студенти Львівського Національного Університету вийшли на протест після звільнення викладача (ФОТО)

logo
105144_studenti_lvivskogo_nacionalnogo_universit.jpeg


Студенти Львівського Національного Університету імені Івана Франка вийшли на акцію протесту біля головного корпусу вишу.

Причиною стало усунення навчальною радою з викладацької посади Богдана Пастуха, борця з корупцією та плагіатом філологічного факультету.

Учасники акції протесту підписали відкритий лист і передали його.О десятій годині студенти зібрались і організатори в рупор прочитали лист, адресований адміністрації факультету.

Основними пунктами відкритого листа є необхідність припинення політики замовчування у ЛНУ, неприйнятність нехтування думкою студентської спільноти та створення відкритого конкурсу на всі вакантні посади Університету. Після цього лист передали викладачам вишу.

Декілька викладачів підтримали студентів, але більшість поставились досить агресивно.

Декан факультету Святослав Пилипчук наголосив, що жодних протизаконних дій не було та навчальна рада, при голосуванні за кандидатів на цю посаду, діяла в рамках чинного законодавства.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Харківському університеті Каразіна викладає науковець, яка брала участь у мітингах сепаратистів під ХОДА.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...