Студентське таксі м. Львів не виконує своїх обов’язків

logo
26251_studentske_taksi_m_lviv_ne_vikonue_svojih.jpeg


До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Олександр, який стверджує, що замовив на умовлений час таксі, а “Студентське таксі” не виконало замовлення.

“В середу 21.09.2016. я здійснив близько 19.00-20.00 годин дзвінок до оператора “Студентського таксі” у Львів, з метою забронювання заздалегідь собі транспортного засоба на той самий день на 23.30. Моя заявка була прийнята та сказала що авто прибуде в назначений термін. Вийшовши в назначений термін в 23.30 на вулицю, я не побачив замовлене авто.

Перетелефонувавши до оператора, вони сказали що не отримували моєї заявки і оформлять її заново, “оформлення триватиме 5-7 хвилин” – пряма цитата з розмови. Після 10 хвилин очікування я знову перетелефонував (вони не вклались в назначений час), на що знову запитав де моє авто. У відповідь я почув: “На жаль, ми не маємо у вашому районі ми не маємо авто, але Ви можете оформити скаргу і т.д”. На що я поклав слухавку і почав поспіхом шукати машину.

У підсумку, я дістався вокзалу, але це обійшлось мені в півтора рази дорожче від названої попередньо суми, оскільки авто було приватного перевізника. Прошу розібратись із названою вище організацією. Її номер я вписав. Дякую Вам за розуміння та допомогу.”

Контакт для журналістів:

guliisanya216@gmail.com


Реклама

А поділитися?