“Сучасні тенденції та виклики Євроатлантичної інтеграції України”: на Львівщині стартує Міжнародний круглий стіл(+фото)

logo
132399_suchasni_tendenciji_ta_vikliki_evroatlant.jpeg


16 вересня об 11 годині на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Січових Стрільців, 19) відбудеться круглий стіл “Сучасні тенденції та виклики Євроатлантичної інтеграції України”.

У межах круглого столу провідні науковці у сфері міжнародних відносин з України та Польщі обговорять актуальні питання у галузі економіки, освіти та культури, безпеки громадян та дотримання прав людини у контексті євроатлантичної інтеграції України. Захід спрямований на створення інтелектуальної платформи для обговорення сучасних аспектів та основних питань пов’язаних з євроатлантичною інтеграцією України, а також можливості обміну досвідом між українськими та польськими науковцями.

Учасники:

* Олег Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації;

* проф. Маркіян Мальський, декан факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка:

* проф. Тереза Астрамович-Лейк, завідувач докторських програм, Інституту політичних наук, Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині;

* Тетяна Дракохруст – Тернопільський національний економічний університет;

* Катажина Мацієвська-Мішковська, Університет Вармінсько-Мазурський університет в Ольштині;

* Патриція Станішевська-Побікошна, університет кардинала Стефана Вишинського у Варшаві;

* Данута Камілевич-Ручинська, Вармінсько-Мазурський університет в Ольштині;

* Джоанна Степанюк, Варшавський університет.

Організаторами Круглого столу є факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка та департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?