Суд дозволив грузинам, котрі грабували квартири у Львові, вийти на волю

logo
102657_sud_dozvoliv_gruzinam_kotri_grabuvali_kva.jpeg


Завдяки “чесному суддівстві” львівських представників Феміди зараз перебувають на волі 4 осіб, котрі періодично обкрадали квартири; з них троє у розшуку, при чому один вже зробив спробу втекти за межі України, але був затриманий.

Затримання підозрюваних відбулось 9 червня. Тоді правоохоронці знайшли винних у черговому квартирному пограбуванні. Після затримання грабіжників по “гарячих” слідах та встановлення їх осіб. Виявилось, що чоловіки причетні і до пограбувань, які були зафіксовані раніше. Про це повідомляють “Львівські” з посиланням на “Варту-1”.

Затриманим у Сихівському районному суді обрали міру запобіжного заходу – тримання під вартою із можливістю внесення застави у сумі 128 тисяч гривень.

29-річний грузин вже через короткий період часу вносить кошти та виходить на волю. Працівники поліції оголошують йому підозру в пограбуванні житла у Шевченківському районі міста. Однак 13 червня Шевченківський суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді особистих зобов’язань, що, фактично, повністю звільнило чоловіка. Одразу після цього за ним зафіксовано спробу перетнути кордон України і тим самим втекти від відповідальності загалом.

Так, 19 червня його затримали у аеропорту “Бориспіль”. Підозрюваного відвезли в Апеляційний суд Львова. Судді, котрі розглядали справу прийняли рішення перенести слухання справи на 23 червня, тим самим надавши злочинцю “погуляти” ще 4 дні.

Інші двоє мешканців Грузії теж згодом внесли застави і зараз переховуються. Після оголошення їм підозри в крадіжці у Шевченківському районі, на засідання суду стосовно обрання міри запобіжного заходу вони не прийшли. Варто також сподіватись, що підозрювані спробують втекти.

Ще 1 особа досі залишається під вартою. Стосовно інших трьох чоловіків, – інформації про їх місцезнаходження немає.

“Львівські” й надалі інформуватимуть вас про нові деталі справи.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...