Суд оштрафував водія львівського трамвая, який вчинив ДТП

logo
56906_sud_oshtrafuvav_vodija_lvivskogo_tramvaja.jpeg


Суд оштрафував водія трамвая, який на перехресті вул. Княгині Ольги та Сахарова у Львові порушив правила дорожнього руху і вчинив зіткнення з легковим автомобілем.

Як зазначається в ухваленій 17 січня постанові Франківського районного суду Львова, 31 жовтня 2016 року о 13:00 на перехресті вул. Княгині Ольги та Сахарова сталася ДТП. Водій трамвая Tatra №1024 проїхав на заборонений сигнал світлофора. Внаслідок цього трамвай зіткнувся з автомобілем Skoda Octavia, який рухався на зелений сигнал світлофора. У результаті ДТП трамвай і автомобіль отримали пошкодження.

Зазначимо, що на вулицях Княгині Ольги та Сахарова тармвайна колія відокремлена від дороги, проте на перехресті цих вулиць вона перетинається з потоком автомобілів. Через це на цьому перехресті часто стаються ДТП, проте переважно з вини водіїв автомобілів.

У постанові суду зазначається, що водій трамвая на судове засідання не з’явився, хоча належним чином був повідомлений про час та місце розгляду справи.

Відтак, суд визнав водія трамвая винним за ст.124 КУпАП (порушення ПДР, що спричинило пошкодження транспортних засобів) та оштрафував його на 340 грн. Крім того, суд постановив стягнути з винуватця ДТП судовий збір у розмірі 320 грн.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...