Суд повернув забудовнику скандальну ділянку на Варшавській-Сосновій

logo
34899_sud_povernuv_zabudovniku_skandalnu_diljan.jpeg


У четвер, 27 жовтня, Львівський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу забудовника житлового комплексу «Оранж» на Варшавській-Сосновій про скасування зобов’язання повернути місту ділянку. Про це ZAXID.NET розповів активіст та мешканець району, де ведуть будівництво, Петро Волинський, який був присутній на засіданні суду.

«Раніше було рішення суду першої інстанції про те, щоб ділянку забудовника повернути місту, сьогодні його скасували. Як ставло відомо під час суду, прокуратура найближчим часом готуватиме касацію про скасування або зміну судового рішення», – розповів Петро Волинський.

У серпні 2016 року суд розірвав договір оренди і зобов’язав забудовника повернути місту скандальну ділянку та повернути її до попереднього стану. Під час розгляду справи прокуратура вимагала також зупинити усі будівельні роботи на цій ділянці. Суд задовольнив і це клопотання. Після цього будівництво зупинили.

Нагадаємо, виконавчий комітет Львівської міськради у грудні 2015 року скасував дозвіл на встановлення будмайданчика для будівництва багатоквартирного будинку у ЖК «Оранж» на розі вулиць Варшавська-Соснова. Основна причина скасування дозволу – відсутність державної експертизи, необхідної для початку будівництва. Забудовник мав дозвіл на зведення триповерхового будинку, натомість розмістив на своєму сайті проект будинку на 10 поверхів.

А поділитися?Вам має сподобатись...