Суд продовжив термін арешту підозрюваного в тероризмі мешканця Львівщини

logo
28309_sud_prodovzhiv_termin_areshtu_pidozrjuvan.jpeg


Сихівський районний суд Львова продовжив термін перебування під вартою на 60 днів 18-річного Василя Шпіка зі Львівщини, якого працівники Служби безпеки України у Львівській області затримали 6 серпня разом із ще трьома особами, добровольцями батальйону «ОУН», яких спецслужба назвала «членами терористичної групи».

Василь Шпік у залі суду заперечував всі обвинувачення, а також інформацію про місце його затримання. Захисники підозрюваного і він сам просили відпустити його під домашній арешт.

Рішення судді викликало обурення у судовій залі, де зібралось підтримати підозрюваного понад сто добровольців батальйону «ОУН», активісти, рідні. Люди кричали «Ганьба» і не стримували образливих слів на адресу судді, прокурора і слідчого під час усього судового засідання.

Представники добровольчого батальйону «ОУН» заявили, що прийдуть ще більш масово на судові засідання щодо ще трьох підозрюваних добровольців. Вони вважають, що всі підозри СБУ надумані.

Щодо всіх затриманих порушено кримінальне провадження за статтею «тероризм»: СБУ підозрює чоловіків у підготовці терористичного акту в області, зокрема, в тому, що група планувала підірвати залізничні колії на трьох напрямках.

Під час спецоперації затримання Василь Шпік був поранений у ногу. За інформацією СБУ, він вистрелив і поранив працівника служби, тому у відповідь теж стріляли.

На сьогодні ще не завершена експертиза вилучених під час спецоперації речей. Як повідомляла спецслужба, це були вогнепальна зброя, вибухівки, гранатомети, гранати, пістолети.


А поділитися?Вам має сподобатись...