Суд визнав незаконною приватизацію “Львівської вугільної компанії”

logo
sud_viznav_nezakonnoju_privatizaciju_lvivskoji_vugilnoji_kompaniji.jpg


Як повідомляє Depo.Львів, Господарський суд Львівської області скасував рішення Львівського відділення Фонду державного майна про приватизацію державного пакету акцій у розмірі 37,58% публічного акціонерного товариства “Львівська вугільна компанія”. Про це сказано в повідомленні прокуратури Львівської області.

Рішення про приватизацію було прийнято в 2007 році. “Суд задовольнив позов прокуратури про визнання незаконним рішення про приватизацію державного підприємства “Центральна збагачувальна фабрика “Червоноградська”.

Органи прокуратури області відстоюють інтереси держави шляхом повернення в державну власність майна на суму близько 300 млн гривень”, – сказано в повідомленні. Акції ПАТ пропонуються до продажу на Українській міжбанківській валютній біржі (УМВБ).

З 2 вересня 2015 року Госпсуд Львівської області почав банкрутство ПАТ “Львівська вугільна компанія” за позовом Альфа-банку (Україна).

До складу “Львівської вугільної компанії” входить Червоноградська центральна збагачувальна фабрика. Виробнича потужність ЦЗФ – 9,6 млн тонн вугілля на рік.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...