Суддя-“колядник” Зварич намагається відновитися на посаді

logo
39290_suddja_koljadnik_zvarich_namagaetsja_vidn.jpeg


Львівським окружним адміністративним судом зареєстрований позов, який засвідчує про спробу судді-“колядника” Ігоря Зварича відновитися на посаді.

Позов повинні розглянути 21 листопада.

Позивач вимагає визнати незаконною та скасувати постанову Верховної Ради, а також відшкодувати моральну шкоду.

У вересні 2011 року суд засудив екс-суддю до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади судді строком на 3 роки з конфіскацією майна. 23 грудня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав так званий “закон Савченко”, згідно з яким суди зобов’язані враховувати засудженим кожен день, проведений в СІЗО, як два дня відбуття покарання. Зварич провів у СІЗО більше трьох років, а загальний термін його утримання в ув’язненні склав 7 років.

ТСН. 19:30
18 січня, 20:18

З Менської виправної колонії Чернігівської області його звільнили ще 11 січня. Однак відомо про це стало лише сьогодні. Зварича відпустили на підставі так званого закону Надії Савченко, коли день, проведений в СІЗО, рахується за два. Екс-голова Львівського апеляційного суду Ігор Зварич у 2008 році прославився на всю країну. У його кабінеті, вдома та у заступників знайшли мільйон доларів та два мільйони гривень. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...