Сумщину таємно засипають львівським сміттям

logo
57597_sumwinu_taemno_zasipajut_lvivskim_smittja.jpeg


П’ятнадцять вантажівок таємно викинули львівське сміття на території Сумської області. Таку інформацію оприлюднив начальник управління наглядового органу Олег Ткаленко на брифінгу в обласній прокуратурі, передає “Укрінформ”.

За його словами, за цим фактом уже відкрите кримінальне провадження, а в офісі однієї зі львівських структур проведені санкціоновані обшуки.

Де саме вивантажили непотріб і хто до цього причетний, Ткаленко не уточнив, посилаючись на таємницю слідства. Більше деталей він пообіцяв розповісти, коли справу передадуть до суду.

Читайте також: Україна тоне в сміттєвих звалищах

Наприкінці жовтня поліцейські затримали дві львівські вантажівки, ущерть набиті сміттям, що їхали у Глухів, а на початку жовтня 250 кубометрів сміття зі Львовазнайшли у Роменському районі, куди його привезли чотири великих машини. Одну з них правоохоронці згодом зупинили на Полтавщині, і водій, житель Львова, зізнався у скоєному.

Буквально через пару тижнів у цьому ж регіоні виявили дві вантажівки,водії яких намагалися скинути львівське сміття на території одного з районів. Полтавські правоохоронці перешкодили цьому.

Як писав інформаційний портал “Знай.ua”, недавно Андрій Садовий заявив, що їх сміття готові приймати у Польщі на переробку.


Реклама

А поділитися?