Супрун повідомила про можливу епідемію у Львові(відео)

logo
102413_suprun_povidomila_pro_mozhlivu_epidemiju_.jpeg


Міністр охорони здоров’я Уляна Супрун відвідала Львів з робочим візитом. Жінка зазначає, що хотіла на власні очі побачити ситуацію у Львові та поговорити про це з вищими структурами.

За словами Супрун, аналізи ґрунтів, взяті попередньо, показали там великий вміст бактерій. Найбільше всіх хвилює ситуація з підвищенням рівня захворюваності на інфекційні хвороби. Частина сміттєвих майданчиків розташована поблизу будинків та територій, де часто граються діти.

“Я говорила з колегою із Католицького університету. В її будинку люди мають проблеми з бронхам, а сама жінка має пневмонію”, – говорить Уляна Супрун.

Міністр зауважила, що це вже показує стан ситуації в місті. Це більше, ніж поодинокі випадки захворювання, в більшості з них є причина – і вона відома.

Також Супрун прокоментувала ситуацію з можливим введенням надзвичайного стану. За її словами, потрібно старатись вирішити ситуацію без введення обмежень, адже це велике навантаження на місто – це ускладнить життя мешканців в багатьох аспектах.


Реклама

А поділитися?